TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Yaşam 9 Ocak 2020

2019 Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödülleri sahiplerini buldu

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında yürütülen ve başarılı olan projelerin ödüllendirildiği törene öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Törende,…

Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK) ve Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü tarafından düzenlenen Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri 2019 Ödül Töreni, 26 Aralık Perşembe günü Öğrenci Merkezi Salon 2009’da gerçekleştirildi.

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında yürütülen ve başarılı olan projelerin ödüllendirildiği törene öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Törende, ülke kalkınmasının ancak eğitimle olacağına inanan ve bu amaçla birçok yararlı projeyi üretmiş ve hayata geçirmiş olan, Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı TOVAK’ın Kurucu Başkanı Prof. Dr. Tahir Özgü de unutulmadı. 2018 Yılı Aralık ayında vefat eden Prof. Özgü adına bu sene bir Teşvik Ödülü ihdas edildi.

Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Atilla Cavkaytar ve Özel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Gürgür’ün yer aldığı etkinlikte, poster yarışmasında dereceye giren eserler de ödüllendirildi.

HABER : ADNAN FİŞENK

Tema Tasarım |