TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Dünya, Gündem 25 Nisan 2021

ABD’den Skandal Karar!

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Vekili Jalina Porter, Beyaz Saray’da basın toplantısı düzenledi. Düzenlediği basın toplantısında sözde 1915…

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Vekili Jalina Porter, düzenlediği basın toplantısında Washington'un yarın 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanıdığını açıklayacaklarını duyurdu.

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Vekili Jalina Porter, Beyaz Saray’da basın toplantısı düzenledi. Düzenlediği basın toplantısında sözde 1915 olaylarına ilişkin açıklama yapan Porter, Washington’un yarın 1915 olaylarını ‘soykırım’ olarak tanıdığını açıklayacağını söyledi.

“YARIN BİR AÇIKLAMA BEKLEYEBİLİRSİNİZ”
Düzenlediği basın toplantısında fazla detay vermeden açıklama yapan Sözcü Jalina Porter, “Sözde Ermeni soykırımı ile ilgili olarak, yarın bir açıklama bekleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

BİDEN SÖZDE OLAYLARI ‘SOYKIRIM’ OLARAK TANIMLAMIŞTI
Öte yandan ABD Başkanı Joe Biden, geçtiğimiz yıl başkan adayı iken yaptığı sözde 1915 olaylarıyla ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu. Biden açıklamasında, sözde olayları ‘soykırım’ olarak tanımlamış ve başkan seçilmesi halinde bu yöndeki bir Kongre tasarısına destek vereceğini ifade etmişti.

medyaspot

İlginizi çekebilir

PAZARCILARA EMPATİ DİPLOMASI

PAZARCILARA EMPATİ DİPLOMASI

Tema Tasarım |