TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Eğitim, Gündem 25 Şubat 2021

AHİLİK YILINDA KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Genel Başkanı İsmail Akgün, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ertuğrul Yaman…

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) dan Ahilik yılında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine ziyaret

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Genel Başkanı İsmail Akgün, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ertuğrul Yaman ve Üye Dursun Ülger ile birlikte Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini ziyaret ettiler.

MEYAD, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Refik Balay, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Cemalettin İpek ile Dekan Yrd. Sn. Doç. Dr. Hüseyin KURT, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü ve Rektör Danışmanı Sn. Prof. Dr. Hüseyin Şimşek, PDR Bölüm Başkanı Sn. Doç. Dr. Davut Aydın ve Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Dr. Rıdvan Karabulut ile müdür Yrd. Sn. Dr. Enver TÜRKSOY makamlarında ziyaret edilerek MEYAD BÜLTEN takdim edildi.
Ziyarette; MEYAD’ın bilimsel ve teknik bir dernek olduğunun altı çizilerek faaliyetleri, toplumsal bilinçlenme ve çalışma hayatına katkı amacıyla herkese ve her kesime açık olarak düzenlenen MEYAD AKADEMİ Eğitimleri, MEYAD BÜLTEN ile yılda iki kez yayınlanan ve üçüncü sayısı için makale çağrısına çıkılan bilimsel ve hakemli MEYAD Akademi Dergisi hakkında bilgiler verildi. UNESCO tarafından ilan edilen ve Sn. Cumhurbaşkanımız tarafından “2021 Yılının Ahi Evran Yılı” olarak kutlanması ile ilgili 2021/4 No’lu Genelgesi üzerine yapılabilecek işbirlikleri üzerinde duruldu. Ayrıca, Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Sn. Şevket KARADENİZ ziyaret edilerek işbirliği imkânları üzerinde duruldu.

Haber : Adnan FİŞENK

    

Tema Tasarım |