TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Eğitim, Gündem 2 Temmuz 2019

Akgün: Çalışma hayatına katkı için çalışıyoruz

BAYRAK YARIŞIDIR Genel kurulda Genel Başkanlığa seçilen İsmail Akgün seçim sonrası genel kurula katılan davetlilere seslendi. “Kuruluşundan…

Çalışma ve sosyal hayata katkı sunmaya devam eden ve Başkanlığını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı/ÇASGEM’de Uzman ve aynı zamanda Mobbing Bilirkişisi İsmail Akgün’ün yaptığı, Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) hafta sonu genel kurulunu başarıyla tamamladı. Çok sayıda davetlinin katıldığı genel kurulda İsmail Akgün yeniden genel başkanlığa seçildi.

BAYRAK YARIŞIDIR

Genel kurulda Genel Başkanlığa seçilen İsmail Akgün seçim sonrası genel kurula katılan davetlilere seslendi. “Kuruluşundan bugüne kadar büyük fedakârlıklarla “ÇALIŞMA HAYATINA KATKI İÇİN” yol yürüdüğümüz; Kurucularımız, yönetim kurulu üyeleri, üyelerimiz ve destekçilerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür” ediyorum diyen Akgün, “Arkadaşlarımızla nöbet değişimi şeklinde hizmetlerimiz, birlikteliklerimiz, dostluklarımız devam etmektedir ve edecektir. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler bayrağı en yüksekte tutmaya, bizden sonra gelenler de daha çok çalışarak bu bayrağı daha ilerilere taşıyarak işveren, yönetici, çalışanlara ve dolayısıyla çalışma hayatına katkı yapmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu. Akgün sözlerini şöyle tamamladı, “Genel kurulumuzu başarılı bir şekilde tamamlayan; Divan Başkanı Sayın Fatih Seyran, Başkan Yrd. Sayın Murat Gürel, Yazman Sayın Zahide Çakır, Yazman Sayın İzzetcan Günbey’e çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan genel kurulun sürpriz konukları arasında bulunan Karslı ünlü Halk Ozanı Aşık Selahattin Dündar’da davetlilere keyifli anlar yaşatıp unutulmaz bir gün geçirmelerine vesile oldu.

YÖNETİM KURULU

İsmail Akgün Genel Başkan (Kamu- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı/ÇASGEM-Uzman/Mobbing Bilirkişisi), Doç. Dr. Nermin Gürhan Genel Başkan Yrd. (Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi), Fatih Seyran Genel Sekreter (Kamu-Sağlık Bakanlığı), Prof. Dr. Ertuğrul Yaman Yönetim Kurulu Üyesi (Emekli Öğretim Görevlisi-Eğitimci) ve Zahide Çakır YKÜ Sayman (Sosyal Güvenlik Kurumu)

YEDEK ÜYELER

Suat Bağcı (MEB -Eğitimci), Mustafa Sarıkaya (MEB- Eğitimci/Sporcu/Tenis ve Yüzme Antrenörü), Mustafa Keçeli (Özel Sektör- SAVİS Otel Sahibi), Abdi Dölek(Kültür ve Turizm Bakanlığı) ve Soner Yiğit(Sendikacı)

DENETLEME KURULU

Prof. Dr. Fazlı Erdoğan Başkan (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi-Bilkent Şehir Hastanesi), Dr. Mehmet Bozkuş Üye (Özel Sektör- Siyaset Bilimci-Eğitimci), Ahmet Sandal Üye (Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İç Denetim Başkanı)

YEDEK ÜYELER

Kadir Tomas (Özel Sektör Aramis Danışmanlık- A Sınıfı İSG Uzmanı), Koray Onuk (Özel Sektör-Uzman Psikolog), İzzetcan Günbey (Kamu- AFAD-Deprem Uzmanı)

HABER : ADNAN FİŞENK

Tema Tasarım |