TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sİyaset 18 Aralık 2020

AKPARTİ’li Zengin: Çıplak Arama Yok…

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, cezaevleri ve emniyette çıplak arama iddialarının doğru olmadığını savundu. Zengin, iddiaları…

Cezaevlerinde çıplak arama yapıldığı iddialarına inanmadığını söyleyen AK Partili Özlem Zengin, “Ömer Faruk Gergerlioğlu kadar Meclis’i terörize eden başka bir milletvekili görmedim. Türkiye’de çıplak arama olduğuna asla inanmıyorum, yok böyle bir şey” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, cezaevleri ve emniyette çıplak arama iddialarının doğru olmadığını savundu. Zengin, iddiaları gündeme getiren HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun “Meclis’i terörize etmek”le suçladı.

Euronews Türkçe’den Dilek Gül’e konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’e HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun sosyal medya üzerinden gündeme getirdiği çığla arama iddiaları soruldu.

“Bir milletvekilinin adı üzerinden bunu söylemek istemem ama Ömer Faruk Gergerlioğlu kadar ben Meclis’i terörize eden başka bir milletvekili görmedim” diyen Zengin, “Kendisinin geldiği bir yer var. Orayı siz artık bağlarsınız, nereden geldiğini. Bütün ajandası bu, genel kurula çıktığında böyle şeyler ifade ediyor” ifadelerini kullandı.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Survivor’da Yumruklu Kavga

Survivor’da Yumruklu Kavga

Tema Tasarım |