TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Yaşam 29 Aralık 2019

Ankara’da Kadın Cinayeti ve İntihar

Olay, saat 14.30 sıralarında, Altındağ’a bağlı Gültepe Mahallesi Çimenli Sokak’ta meydana geldi. Deniz Ö., bir süre önce…

Ankara'nın Altındağ ilçesinde, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Dursun Ö., boşanma aşamasında olduğu Deniz Ö.'yü tabancayla vurarak öldürdü. Dursun Ö., kadını öldürdükten sonra da intihar etti.

Olay, saat 14.30 sıralarında, Altındağ’a bağlı Gültepe Mahallesi Çimenli Sokak’ta meydana geldi. Deniz Ö., bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Dursun Ö.’den boşanma kararı alıp, evden ayrıldı.

Dursun Ö. kadını tehdit etmeye başlayınca Deniz Ö., şikayetçi olup, Dursun Ö. hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Uzaklaştırma kararına rağmen kadının peşini bırakmayan Dursun Ö., bugün öğle saatlerinde, Deniz Ö.’nün kaldığı eve gitti. Deniz Ö. ve Dursun Ö. arasında tartışma çıktı. Dursun Ö., yanında getirdiği tabancayı çıkarıp, kadına ateş etti. Daha sonra aynı silahı kendisine doğrultup, ateşledi.

Silah seslerini duyan apartman sakinlerinin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve giren ekipler, yaptığı kontrolde, Deniz Ö. ile Dursun Ö.’nün yaşamını yitirdiğini belirledi.

medyaspot

Tema Tasarım |