TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 15 Aralık 2018

Arsa Sahibinin Feci Ölümü

Adanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölüm Haberle ilgili daha fazla fotoğraf için galeriyi ziyaret…

ADANA'da Süleyman Uzmanoğlu (75), müteahhite verdiği arsasına yapılan inşaatı gezerken asansör boşluğundan düşerek, hayatını kaybetti.

Adanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölümAdanada talihsiz ölüm
Haberle ilgili daha fazla fotoğraf için galeriyi ziyaret edin.
Olay, Yüreğir ilçesi Akdeniz Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Süleyman Uzmanoğlu arsasını 6 daire ve 1 işyeri karşılığında bina yapması için müteahhite verdi. Dün bitme aşamasında olan inşaata gelen Uzmanoğlu, geri dönmeyince yakınları karakola giderek, kayıp başvurusunda bulundu.

Eşinin hayatından endişe eden Katibe Uzmanoğlu (70), sabaha karşı çocukları ve torunuyla birlikte inşaat alanına geldi. Katibe Uzmanoğlu, asansör boşluğunda eşinin cansız bedeniyle karşılaştı. Yapım aşamasındaki evlerini gezmek için geldiği binada asansör boşluğuna düştüğü belirlenen Uzmanoğlu’nun cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Kaçıncı kattan düştüğü belirlenemeyen Uzmanoğlu’nun torunları ve 4 çocuğu ise, gözyaşlarına boğuldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

medyaspot

İlginizi çekebilir

RADYOCULARA MORAL KAMPANYASI

RADYOCULARA MORAL KAMPANYASI

Tema Tasarım |