TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Medya 17 Temmuz 2019

Avrupa Gazeteciler Derneği’nden 15 Temmuz Mesajı

Avrupa Gazeteciler Derneği (AGD) Yönetim Kurul Başkanı Adnan Fişenk : 15 Temmuz hain darbe girişiminin müsebbipleri FETÖ…

FETÖ'nün hain 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden tam 3 yıl geçti. Türkiye'nin birçok noktasında kalkışma deneyen alçak FETÖ terör örgütü, Cumhurbaşkanı önderliğinde Türk milletinin direnişiyle karşılaşmış ve kanlı emellerine ulaşamamıştır. Ankara, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi askerlerin 15 Temmuz 2016'da düzenlediği ve ülke genelinde 251 vatandaşın şehit olduğu darbe girişimi sırasında olayların merkez üssü oldu.

Avrupa Gazeteciler Derneği (AGD) Yönetim Kurul Başkanı Adnan Fişenk : 15 Temmuz hain darbe girişiminin müsebbipleri FETÖ ve FETÖ’nün yandaşlarının hain 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden tam 3 yıl geçti. Türkiye’nin birçok noktasında kalkışma deneyen alçak FETÖ terör örgütü, Cumhurbaşkanı önderliğinde Türk milletinin direnişiyle karşılaşmış ve kanlı emellerine ulaşamamıştır. Ankara, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi askerlerin 15 Temmuz 2016’da düzenlediği ve ülke genelinde 251 vatandaşın şehit olduğu darbe girişimi sırasında olayların merkez üssüne bu hainler tarafından dönüştürülmüştür.
Gerekli dersi Türk Milletinin cansiperane karşı koyması ile alarak derbest olmuşlardır. Tarihin derinlerine gömülmüşlerdir.

Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk: “GÜN GELECEĞİMİZE VE DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR” dedi…

Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi : “Ülkemize ve milletimize karşı girişilen bu darbe girişimlerini tanımıyoruz!

Milletimizin iradesine ve demokrasimize, seçilmişlerimize karşı yapılan bu zorbalığı, fırsatçılığı asla kabul etmedik, etmiyoruz.

Halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete karşı girişilen bu kanunsuz kalkışmanın karşısında olduk ve karşısındayız.

Türk milleti olarak her türlü darbe girişiminin karşısında olmalı, demokrasimizi sonuna kadar savunmalıyız.

Avrupa Gazeteciler Derneği ve Medya çalışanları olan

Türk Sivil Toplum Kuruluşu  olarak devletimizin ve milletimizin yanındayız. Demokrasiden yanayız, doğrudan yanayız.”

Avrupa Gazeteciler Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

Adnan Fişenk

 

Tema Tasarım |