TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 15.055.576
AKTİF VAKA: 112.316
ÖLÜM: 98.904
İYİLEŞME: 14.943.260

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sİyaset 4 Aralık 2018

Bahçeli: MHP’de Pazarlık Söz Konusu Olmaz

MHP’nin haftalık grup toplantısından sonra TBMM kulisinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Bahçeli şunları söyledi: Cumhur ittifakının mahalli idareler…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Grup konuşmasından sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Bahçeli, AK Parti ile seçim ittifakıyla ilgili olarak, "Çalışmalar olumludur verimlidir. her şey dikkate alınmaktadır 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmaktadır. Zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir. MHP'de pazarlık söz konusu olmaz" dedi.

MHP’nin haftalık grup toplantısından sonra TBMM kulisinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Bahçeli şunları söyledi:

Cumhur ittifakının mahalli idareler seçiminde nasıl uygulanabileceğine dair yapılmış olan değerlendirmeler ışığında AKP ve MHP’den iki yönetici bir araya gelerek çalışmalar yapmıştır. Cumhurbaşkanımızın Türkiye’ye dönüşü ile birlikte arzularlarsa MHP ile görüşmek isterlerse görüşmeye hazır olduğumuzu ifade etmek isterim.

ERDOĞAN’DAN RANDEVU TALEBİ OLDU MU?

Venezuela’dan da randevu istenmez yani. Şu anki çalışma 30 büyükşehrin üzerinde yoğunlaşmaktadır. Her şey dikkate alınmaktadır. 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmaktadır. Ve zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir.

MHP’de pazarlık söz konusu olmaz.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Coronavirüs 17 Can Daha Aldı

Coronavirüs 17 Can Daha Aldı

Tema Tasarım |