TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sİyaset 25 Ocak 2019

Bahçeli’den Muharrem İnce’ye Sert Sözler

İşte Bahçeli’nin CHP^’li Muharrem İnce’yi eleştiren sözleri: YEREL SEÇİMİ BEKA SORUNU OLARAK MİLLETE ANLATMAK ZEKA SORUNUYMUŞ İnce…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin aday tanıtım toplantısında açıklamalarda bulundu. "1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır." diyen Bahçeli, "İnce ince nifak taşları döşeyen orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zatta cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş. Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir.". .

İşte Bahçeli’nin CHP^’li Muharrem İnce’yi eleştiren sözleri:

YEREL SEÇİMİ BEKA SORUNU OLARAK MİLLETE ANLATMAK ZEKA SORUNUYMUŞ
İnce ince nifak taşları döşeyen orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zatta cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş.

VAY DENSİZ VAY
Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir. Ancak senin gibi sabah başka akşam başka konuşan çarkıfeleklerin üslubudur. Zillet beğenmedi, zillet takdir etmedi diye bekamızı yok mu sayacağız? Zaten zillet koalisyonu 31 Mart’ı beka olarak görseydi biz kendimizi sorgulardık.

BUGÜNÜ MUMLA ARAYACAKLAR
Güvenli bölge önerisini terör örgütlerinin güvenliği için planlayanlar ateşle oynuyor. ABD’nin dayatmaları uygulanırsa Ortadoğu’da meydana gelecekler bugünü mumla arayacaklar.

CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ KURUYOR
Nefsimize diz çöktüremezsek davamızı devletleştiremeyiz. Cumhur ittifakı Türkiye’nin geleceğini kuruyor. Buna uygun hazırlık içinde olmalıyız. Ben de diyorum ki; Beka için milli karar cumhur için istikrar…Rehavete kapılamadan ihmale düşmeden 31 Mart seçimlerine hazırlanacağız.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Bayram sonrası ülkemizin

Bayram sonrası ülkemizin

Tema Tasarım |