TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 2 Mart 2019

Çıplak Küvet Pozu Olay Oldu!

Kariyerine televizyon spikerliği yaparak başlayan, çeşitli projelerde yer aldıktan sonra başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kaya…

Kardeş Çocukları'nın yıldızı Nur Fettahoğlu, çıplak küvet pozuna gelen tepkilere dayanamayınca çareyi fotoğrafı silmekte buldu.

Kariyerine televizyon spikerliği yaparak başlayan, çeşitli projelerde yer aldıktan sonra başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kaya ve Selçuk yöntem’in paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisiyle adını duyuran Nur Fettahoğlu’nun Kardeş Çocukları dizisinin setinden paylaştığı bir fotoğraf olay oldu. Küvette çıplak bir fotoğrafını paylaşan Fettahoğlu, gelen tepkilerin ardından fotoğrafı silmek zorunda kaldı.

112

Nur Fettahoğlu'nun çıplak küvet pozu olay oldu! Apar topar kaldırdı! - Sayfa 2

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren beğenileri toplayan Kardeş Çocukları dizisinin bir sahnesinde küvete giren Fettahoğlu, çekim arasında selfie yaparak sosyal medya hesabından paylaştı. Üzerinde kıyafet olmadığı görülen Fettahoğlu’nun fotoğrafının altına, ağza alınmayacak yorumlar yapıldı.

212

Nur Fettahoğlu'nun çıplak küvet pozu olay oldu! Apar topar kaldırdı! - Sayfa 3

Fotoğrafı kaldırdı

“Fotoğraf sahneden, panik yok” notuyla bu pozunu takipçileriyle paylaşan Fettahoğlu, gelen yorumlara dayanamayarak fotoğrafı sildi. Ardından sahneden bir fotoğraf payalaşan 38 yaşındaki isim, kendisini eleştirenlere tepki gösterdi.

312

Nur Fettahoğlu'nun çıplak küvet pozu olay oldu! Apar topar kaldırdı! - Sayfa 4

“Değer yargıları ne kadar da sığlaştı”

“Değer yargıları ne kadar da sığlaştı değil mi?” notuyla bir tepki gönderisi paylaşan Fettahoğlu’nun bu fotoğrafının altına da eleştirel yorumlar geldi. Her ne kadar tepki çekse de, güzel oyuncunun fan sayfaları ve hayranları tarafından bu poz, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

412
Tema Tasarım |