TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Yazarlar 11.03.2019 149 Görüntüleme
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu beyi BBP Genel Başkanlığı döneminden beri tanırım dürüst ve başarılı bir siyasetçidir.

7 Haziran seçimleri sonrası kurulan seçim hükümetinde Kültür ve Turizm Bakanı olan Yalçın Topçu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı olması dikkat çekmişti.

Büyük Birlik Partisi’nin eski Genel Başkanı ve eski Bakan Yalçın Topçu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başarılı çalışmalarından dolayı kendisine baş danışman yaptı.

Başdanışman Yalçın Topçu bu ülkeye büyük hizmetlerde bulunmuştur.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Başdanışmanı Yalçın Topçu bu ülkenin bölünmesine her zaman karşı çıkmıştır.

Cumhur İttifakı vücut bulmuş diyen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Burada daha dün dedelerimizin olduğu gibi, yıllar evvel serhat boylarında Kars’ta Ardahan’da Iğdır’da yaşayan Kürt, Türkmen, Alevi, Sünni hep beraber, o günkü tabirle ‘Moskof’ zulmüne nasıl karşı çıktılarsa, bugün de siyasetle, ekonomiyle, terör örgütleriyle üzerimize gelen ‘Haçlı’ zulmüne karşı siyaseten karşı çıkmak için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor diyor.

Topçu Türkiye’nin stratejik konumu ve tarihi gücü itibarıyla her zaman küresel emperyalist güçlerin hedefi olduğunu yaşadıklarımızdan biliyoruz. Bizim coğrafyamız bu dünya köyünün en güzel kızı. Onun için bizim seçimlerimiz hiçbir zaman sadece bizi ilgilendirmiyor. Küresel güçlerin başkentlerinin de seçimlerimizi nasıl takip ettiğini biliyoruz İşte bu nedenle bu yerel seçimlere de siyasi istiklalimizin ve istikbalimizin seçimi diyoruz. Bizde seçimler olunca, birbirine benzemezler bir araya getiriliyor, terör örgütleri yanlarına veriliyor,

“Milletimiz Siyasi İstiklaline İpotek Koydurtmayacaktır”

“Ben inanıyorum ki; Türk milleti Kürt’ü, Türkmen’i Alevi’si, Sünni’si ile Vanlısı, Şırnaklısı, Çorumlusu Ankaralısı ile kadını, erkeği, yaşlısı, genci kendi ittifakı olan Cumhur İttifakı’nın adaylarına oyunu verecek, Türkiye üzerinde hesabı olanları bir kere daha hüsrana uğratarak siyasi istikrarını kollayıp siyasi istiklaline ipotek koydurtmayacaktır.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |