TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa CUMHURBAŞKANLIĞI Haberleri, Gündem 26 Ocak 2020

Cumhurbaşkanı’ndan Deprem Açıklaması

Cumhurbaşkanı’ndan Deprem Açıklaması Cumhurbaşkanı ndan Deprem Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında, “Elazığ’da meydana gelen…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında, "Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik." açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı’ndan Deprem Açıklaması

Cumhurbaşkanı ndan Deprem Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında, “Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik.” açıklamasında bulundu.

25.1.2020 – 01:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen şiddetli depremin ardından Twitter hesabından bir açıklamada bulundu.

Erdoğan, “Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik.” açıklamasında bulundu.

TÜM KURUM VE KURULUŞLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Şiddetli deprem sonrası Erdoğan, “Türkiye Cumhurbaşkanı olarak, çalışmaları yakından takip ettiğimizin bilinmesini istiyorum. Başta AFAD ve Kızılay olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla Milletimizin yanındayız. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum.” dedi.

EMİNE ERDOĞAN’DAN BAŞSAĞLIĞI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ise, “Elazığ’da meydana gelen ve çevre illerimizde de hissedilen deprem nedeniyle tüm milletimize geçmiş olsun. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi her türlü felaketten korusun.” açıklamasında bulundu

medyaspot

Tema Tasarım |