TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 2 Aralık 2018

Ersun Yanal ile Otelde Görüşme!

Tecrübeli hocayla masaya oturulduğu haberi bomba etkisi yarattı. İşte bu haberin tüm detayları…Olay iddia A Spor yorumcusu…

Adı Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü için geçen Ersun Yanal konusunda flaş bir gelişme yaşandı.

Tecrübeli hocayla masaya oturulduğu haberi bomba etkisi yarattı. İşte bu haberin tüm detayları…Olay iddia A Spor yorumcusu Emre Bol tarafından ortaya atıldı… Emre Bol, konuya dair canlı yayında şunları söyledi.
– Fenerbahçe taraftarı Ersun Yanal’ı takımın başında görmek istiyor. Onlar için varsa yoksa, Ersun Yanal… Başka bir isim taraftarın gündeminde yok.
– Fenerbahçeli yöneticiler de kendi aralarında bu konuyu tartışıyorlar. Çünkü tek kurtuluş yolları var artık Ersun Yanal konusunda, hocayı göreve getirmek.- Fenerbahçe yönetimi içinde Ersun Yanal’ı takımın başında görmek isteyenler de var. Ama bu sayı çok değil. Burada belirleyici isim Başkan Ali Koç olacak.nerbahçe yönetiminden bir ismin Ersun Yanal ile görüştüğünü biliyorum.- Bu resmi görüşme bir otelde oluyor. Ancak, kendi başına mı yaptı bu görüşmeyi bilemem. Ben sayın Ali Koç’un bilgisi dışında bir görüşmenin olduğuna inanmıyorum. Çünkü bu durumda Ali Koç’tan habersiz bir Fenerbahçe yöneticisi Ersun Yanal ile çay bile içemez. Bu farklı dedikodulara yol açar çünkü.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Devletimiz tüm kurumlarıyla

Devletimiz tüm kurumlarıyla

Tema Tasarım |