TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 27 Nisan 2019

Fenerbahçe 48-59 Galatasaray

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-off yarı final serisi ikinci maçında Galatasaray ile karşılaştı….

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-off yarı final serisi ikinci maçında Galatasaray ile karşılaştı.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-off yarı final serisi ikinci maçında Galatasaray ile karşılaştı. Potanın Kraliçeleri, Galatasaray karşısından 48-59 mağlup ayrıldı ve seriye 1-1’lik eşitlik geldi. Serinin üçüncü karşılaşması 29 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynanacak. Seride üç galibiyeti elde etmeyi başaran takım finale çıkmaya hak kazanacak.

Karşılaşmayı; Başkan Ali Koç, Başkan Vekili Semih Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Çağlan Kızılhan ve Metin Sipahioğlu ile Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini ve Takım Menajeri Cenk Renda da takip etti.

Potanın Kraliçeleri; Birsel Vardarlı Demirmen, Anastasiya Verameyenka, Tuğçe Canitez, Bria Hartley ve Kiah Stokes beşiyle mücadeleye başladı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğinde rakibin üst üste bulduğu sayılara engel olamayan Fenerbahçe, çeyreği 19-6 geride tamamladı.

İkinci çeyreğe üst üste bulduğu 6 sayıyla başlayan Potanın Kraliçeleri, istediği oyunu ve hücum organizasyonları gerçekleştiremeyince soyunma odasına 39-21 geride girdi.

Üçüncü çeyreği de 49-35 geride kapatan Kadın Basketbol Takımımız, son çeyrekte farkı kapatsa da mücadeleden 59-48 mağlup ayrıldı ve seride durum 1-1 oldu.

www.fenerbahce.org

Tema Tasarım |