TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 4 Ocak 2019

Fenerbahçe Antalya kampında

İkinci devre hazırlıkları kapsamında Antalya Belek’te kampa giren Futbol Takımı, akşam saatlerinde buradaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Sabah…

Fenerbahçe Antalya kampındaki ilk antrenmanını yaptı

İkinci devre hazırlıkları kapsamında Antalya Belek’te kampa giren Futbol Takımı, akşam saatlerinde buradaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerde laktat testinden geçtikten sonra öğle saatlerinde Antalya’ya uçan kafile, çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde kamp yapılan otelin antrenman sahasında gerçekleştirilen idman saat 18.45’te başladı. Sağanak sağış altında yapılan antrenmanda ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. İdman dar alanda yapılan hücum ve defans organizasyonlarıyla tamamlandı.
Fenerbahçe, ikinci devre hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmalarla devam edecek.

VOLKAN DEMİREL AF EDİLDİ
Bir süre önce kadro dışı kalan futbolcumuz Volkan Demirel, bugün Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde bir toplantı gerçekleştirerek, geçmişte yaşananlarla ilgili duyduğu üzüntüyü dile getirmiştir.

Yönetim Kurulumuz, bu toplantının ardından Volkan Demirel’in durumunu tekrar değerlendirerek, kadro dışı kararının kaldırılmasına ve Volkan’ın takımımızın sezonun ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında gerçekleştireceği Antalya kampı kadrosuna dâhil edilmesine karar vermiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Fotoğraflar: Tolga Ovalı

 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

,

www.fenerbahce.org

Tema Tasarım |