TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 4 Şubat 2019

Fenerbahçe Opet 3-0 Türk Hava Yolları

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleyi Yönetim Kurulu Üyelelerimiz Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay takip etti….

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, Vestel Venüs Sultanlar Ligi'nde 17. hafta maçında Türk Hava Yolları’nı konuk etti. Sarı Melekler setlerini 25-15, 25-18 ve 25-18 önde tamamladığı karşılaşmadan 3-0 galip ayrılmayı başardı.

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleyi Yönetim Kurulu Üyelelerimiz Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay takip etti.

Sarı Melekler karşılaşmaya Dicle Nur Babat, Samantha Bricio, Eda Erdem Dündar, Fatma Yıldırım, Ana Antonijevic ve libero Melis Yılmaz ile başladı.

Karşılıklı sayılara sahne olan ilk çeyrekte Fenerbahçe Opet, teknik molaya 12-10 önde giden taraf oldu. İkinci bölümde de oyuna ağırlığını koymayı başaran Kadın Voleybol Takımımız, ilk seti 10 sayılık farkla 25-15 kazanmayı başardı.

İkinci sette Fenerbahçe Opet, konuk ekibin sayılarına engel olamadı ve teknik molaya 10-12 geride girdi. İkinci bölümde daha iyi bir oyun ortaya koyan Sarı Melekler seti 25-18 kazandı.

Üçüncü sete Vargas’ın sayılarıyla başlayan Kadın Voleybol Takımımız, teknik molaya 12-6 önde girdi. Mola dönüşünde Bricio ve Antonijevic ile sayılar üreten Fenerbahçe Opet seti 25-18 kazandı ve mücadeleden 3-0 galip ayrıldı.

www.fenerbahce.org
Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

Tema Tasarım |