TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 2 Ocak 2020

Fenerbahçe’den Kjaer Hamlesi!

  İtalyan basınındaki haberlere göre, Fenerbahçe yönetiminin Simon Kjaer için yeniden devreye girdiği iddia edildi. Sadık’ın sakatlanması…

Atalanta'da fazla forma şansı bulamayan Kjaer için Fenerbahçe yönetimi, Danimarkalı futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralamak için devrede.

 

İtalyan basınındaki haberlere göre, Fenerbahçe yönetiminin Simon Kjaer için yeniden devreye girdiği iddia edildi.

Sadık’ın sakatlanması ve Rami’nin beklenen performanstan çok uzak bir görüntü sergilemesi üzerine yönetim, sezon sonuna kadar Danimarkalı futbolcuyu kiralamak istiyor.

Kjaer’in ise fazla forma şansı bulamadığı Atalanta’da mutsuz olduğu, Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak baktığı kaydedildi.

Bu sezon Atalanta formasıyla ligde 5 maça çıkan Kjaer, Şampiyonlar Ligi’nde ise 1 maçta görev yaptı.Fenerbahçe'den Kjaer hamlesi!

Atalanta Teknik Direktörü Gasperini, Kjaer’in sakatlığının olmadığını ve oynamama sebebinin ise tamamen teknik bir karar olduğunu belirtti.

“BENİ İKNA EDEMEDİ”

“Kjaer’in sakatlığı yok. Oynamamasının sebebi teknik bir karar. Kjaer farklı bir karaktere sahip futbolcu. İyi futbolcu ama beni ikna edemedi. Denedik olmadı.”

“OYUN TARZIMIZA UYUM SAĞLAYAMADI”

Gasperini, “Kjaer harika bir futbolcu. Ancak oyun tarzımıza uyum sağlama konusunda zor zaman geçiriyor. Bu yüzden kadroda yok.” diye konuştu.

KAYNAK: FUTBOLARENA

medyaspot
Tema Tasarım |