TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sİyaset 10 Haziran 2019

Flaş..Büyük Düello 16 Haziran’da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katılacağı ortak yayının zamanı ve moderatörü belli…

CHP'li Engin Altay ve AKP'li Mahir Ünal, Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım ortak yayını hakkında basın açıklaması düzenledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katılacağı ortak yayının zamanı ve moderatörü belli oldu.AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuyla ilgili basın açıklaması düzenledi.

Yıldırım ile İmamoğlu’nun katılacağı televizyon programının 16 Haziran Pazar günü saat 21.00’de yapılacağı, programın moderatörünün ise gazeteci İsmail Küçükkaya olacağı açıklandı.

Ortak canlı yayının tarihi belli oldu: Ekrem İmamoğlu’ndan ilk açıklama!Ortak canlı yayının tarihi belli oldu: Ekrem İmamoğlu’ndan ilk açıklama!

Mahir Ünal şöyle konuştu:

”Engin Altay Bey ile yürüttüğümüz çalışmalar tamamlanmıştır. Mutabık kaldığımız protokolü paylaşacağız. 23 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Sayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 pazar günü saat 21.00’de canlı yayında bir araya gelecekler. Yayın herhangi bir kanalda değil tüm kanallarda yayınlacak şekilde ortak yayınla gerçekleşecektir. Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya gerçekleştirecektir” dedi.

CHP’li Engin Altay ise şunları söyledi:

“Eşit süre ve eşit sorularla yapılacak. Canlı yayın programı da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak. Teknik ekip ise AK Parti ve CHP ekiplerinden oluşacaktır.”

medyaspot

Tema Tasarım |