TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 2 Mayıs 2019

Hülya Avşar Tenis Kortuna Böyle Çıktı

  TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nın tekler finali önceki gün gerçekleşti.Spor Toto Tennis…

Hülya Avşar, TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nın finalinden önce gösteri maçına çıktı.

 

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nın tekler finali önceki gün gerçekleşti.Spor Toto Tennis Park’taki final müsabakası öncesi Hülya Avşar ile partneri Yankı Erel korta çıktı, Zeynep Sönmez ve Kaan Erel ile hazırlık maçı yaptı

Püsküllü kıyafetiyle dikkat çeken Avşar, maç sonrası soruları yanıtladı: “Normal maçlarda tabii ki böyle bir kıyafet giymiyorum. Ama bu farklı bir karşılaşmaydı. Sporcu gençlerimize destek olmak, dikkat çekmek için giydim.

BEN OLSAM iPiNi ÇEKMiŞTiM
Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile sevgilisi Seda Evin’in kendisi yüzünden tartıştığı iddiasına da yanıt verdi.”Ünlü oyuncu, sosyal medya üzerinden Çilingiroğlu’na gönderdiği mesaj yüzünden çiftin kavga ettiği yönündeki haberlerle ilgili şöyle dedi: “Ben eğleniyorum ya. Kız arkadaşı da anlayışlı davranıyor sağ olsun.

Ama aynı şeyi Kaya bana yazsa kibarca ‘neyin kafasını yaşıyorsun sen’ derdim. Kız arkadaşının yerinde olsam, çoktan ipini çekmiştim.”

Normalde böyle giyinmem

medyaspot

Tema Tasarım |