TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 31 Ocak 2019

İstanbul’da Dev Uyuşturucu Operasyonu

İstanbul’da güvenlik güçleri uyuşturucuya geçit vermiyor. Polis Sultanbeyli ve Sarıyer ilçelerinde gerçekleştirdiği operasyonlarda 850 kilogram eroin ele…

İstanbul'da polis ve jandarma iki ayrı uyuşturucu operasyonuna imza attı. Polis Sultanbeyli ve Sarıyer ilçelerinde eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda 850 kilogram eroin ele geçirirken, jandarma ise bir TIR'da 500 kilogram skunk maddesi yakaladı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada uyuşturucu maddelerle ilgili olarak 5 kişinin gözaltına alındığını duyurdu

İstanbul’da güvenlik güçleri uyuşturucuya geçit vermiyor.

Polis Sultanbeyli ve Sarıyer ilçelerinde gerçekleştirdiği operasyonlarda 850 kilogram eroin ele geçirdi. Uyuşturucu maddeyle ilgili olarak 2 kişi gözaltına alındı.

Uyuşturucu tacirlerine bir darbede jandarma vurdu. Bir TIR’da arama yapan jandarma ekipleri 500 kilo skunk maddesi buldu. Skunkla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Valisi Yerlikaya, Twitter’dan İstanbul’da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarını peş peşe attığı iki tweet ile duyurdu.

Yerlikaya ilk operayon için “İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin Sultanbeyli ve Sarıyer’de yaptığı operasyonda 850 kg eroin yakalanmış, iki şahıs gözaltına alınmıştır. Operasyonu başarıyla gerçekleştiren Emniyet mensuplarımızı canıgönülden kutluyorum. Uyuşturucu ile mücadelemiz aralıksız devam edecek” dedi…

 

Ali Yerlikaya

@yerlikayaali34

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin Sultanbeyli ve Sarıyer’de yaptığı operasyonda 850 kg eroin yakalanmış, iki şahıs gözaltına alınmıştır.
Operasyonu başarıyla gerçekleştiren Emniyet mensuplarımızı canıgönülden kutluyorum.
Uyuşturucu ile mücadelemiz aralıksız devam edecek.

Vali Yerlikaya jandarma operasyonu içinse “İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerimizin yaptığı operasyonda bir tırda 500 kg uyuşturucu Skunk maddesi yakalanmış; 3 şahıs gözaltına alınmıştır. Operasyonu başarıyla gerçekleştiren Jandarma mensuplarımızı canıgönülden kutluyorum.İstanbul’da uyuşturucuya geçit vermeyeceğiz.” ifadesini kullandı.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerimizin yaptığı operasyonda bir tırda 500 kg uyuşturucu Skunk maddesi yakalanmış; 3 şahıs gözaltına alınmıştır.
Operasyonu başarıyla gerçekleştiren Jandarma mensuplarımızı canıgönülden kutluyorum.İstanbul’da uyuşturucuya geçit vermeyeceğiz.

medyaspot

Tema Tasarım |