TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 15 Aralık 2018

Kocaman, temkinli konuştu

Kasımpaşa’nın güçlü bir takım olduğunu belirten Kocaman, ”Kasımpaşa lig ortalamasının üzerinde atak gücüne sahip bir takım. Deplasmanda…

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-2 galip olarak ayrıldıkları Kasımpaşa maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Kasımpaşa’nın güçlü bir takım olduğunu belirten Kocaman, ”Kasımpaşa lig ortalamasının üzerinde atak gücüne sahip bir takım. Deplasmanda en fazla şut ve gol atan bir takım. Bu takıma karşı kendi sahamızda, kazanmayı çok istedik. Fiziki olarak eksik sayılabilecek kadro ile bu maçı kazandık. Maçı kazanmamız fiziki açından yeterli olduğumuzu göstermez. Fiziksel seviyemiz yüksek değil. Bunun için zamana ihtiyacımız var. Özellikle maçın ikinci yarısı kora kor bir mücadeleyle geçti. Oyuncularımı da kutluyorum. Fiziki gücü yüksek bir takıma karşı fedakarca oynadılar. Ligin ikinci yarısı daha yukarılara çıkmak için fiziki gücümüzü artırmamız lazım” dedi.

“Konyaspor’u tekrar Avrupa Ligi’ne taşıyacak mısınız” sorusu üzerine Kocaman, Türkiye Ligi’nin zor bir lig olduğunu, öncelikle takımın fiziksel gücünü bir adım daha ileriye götürmeleri gerektiğini, o nedenle kimseyi kandırmamak istediğini belirtti.

medyaspot

Tema Tasarım |