TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 25 Ocak 2021

Mesut Özil: Hayalim Gerçek Oldu

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mesut Özil, bugün ilk antrenmana da katıldı. Mesut Özil antrenman öncesinde, “Rüyam gerçek oldu….

Fenerbahçe Mesut Özil transferini resmen duyurdu. Resmi siteden yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcu Mesut Özil’in Kulübümüze transferi konusunda Arsenal Kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mesut Özil, bugün ilk antrenmana da katıldı. Mesut Özil antrenman öncesinde, “Rüyam gerçek oldu. İlk defa takımla sahada antrenman yapacağım. Hayırlı olsun. Çok mutluyum. Bir Fenerbahçeli olarak hayalimdi. Gerçek oldu” dedi

.Fenerbahçe’nin yeni transferi Mesut Özil, sarı lacivertli takım ile ilk idmanında.

Mesut Özil, ilk idmanı öncesi ”Burada olduğum için mutluyum. Rüyam gerçek oldu. Bir Fenerbahçeli olarak hayalimdi. Bu hayal gerçek oldu. Çok uğraştım Allah nasip etti. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz. Herkese bol şansa dilerim.” sözlerini kullandı.

Erol Bulut ise futbolcularına “Mesut Özil’e yardımcı olmaya çalışın, o da size sahada yardımcı olacak. İyi bir birliktelik olsun.” dedi.

medyaspot

Tema Tasarım |