TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 1 Aralık 2018

Milletvekili Ganire Paşayeva

Avrupa Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Fişenk Azerbaycan Türk Milletvekili Ganira Paşeyeva’nın Türkiye’de geçirmiş olduğu ameliyatı…

Milletvekili Ganire Paşayeva Türkiye'de ameliyat edildi.

Avrupa Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Fişenk Azerbaycan Türk Milletvekili Ganira Paşeyeva’nın Türkiye’de geçirmiş olduğu ameliyatı ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. açıklamasında :

Değerli Kadim dostum, meslektaşım ve Türk Dünyasının değerli dostu Sayın Ganira Paşayeva’nın geçirmiş olduğu başarılı operasyonla, Türk Dünyasına hizmetlerine kaldığı yerden o bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile devam edecektir. Kendisi hepinizin malumu üzerine, Tarih, edebiyat, sosyoloji, ekonomi, siyaset…
Hemen her anlamda Türk Dünyasının bütün meselelerine vukufiyeti olan herkesi şaşırtan hizmet temposu ile sayın milletvekili Ganira Paşayeva, Balkanlardan, Doğu Türkistan’a kadar bütün Türk İslam dünyasının meselelerini kendine dert edinmiş, bunlara çareler arayan hakiki bir münevver kadındır Ganira Paşayeva!

Yakın günlerde Türkiyede ameliyat olduğu ve kimseye bu hakda haber vermediğini bizde Avrupa Gazeteciler Derneği olarak yeni öğrendik..
Bu konuda bilgiyi emektar sanatçı Aybeniz Haşımova sosyal medya hesabında bildirdi.
Aybeniz Haşımova milletvekili ile fotoğrafını paylaşarak, onun sağlığında sorun nedeniyle ameliyat olduğunu belirtti:
“Ben bilmiyorum nasıl rica edeyim ki, kendini korusun. Bir dakikası bile boş olduğunda onu insanlara harcayan, onların dertlerine yanan, çığlığına koşan, fakat kendini bir an bile düşünmeyen mütevazi, insancıl fedekar kadın.Ama siz birine bir şey olunca hepimizden önce kaçıyorsunuz o adamın harayına. Neden kendinizin canınız acıdığında, yahut ameliyata girdiğinde bizim haberimiz yok? Siz tüm İslam Türk Alemi için çok önemli şahsiyetlerden birisiniz.

 Bir daha insanlığınız yüksek örneğini anlattınız her kese. Allah sizi hiçbir zaman dara düşürmesin.
Siz Azerbaycan’a olduğu kadar tüm Türk-İslam coğrafyasına gereksiniz. Allah acil şifalar versin”
Bizler de Avrupa Gazeteciler Derneği ve Avrupa Haber ajanı olarak Türk Dünyasının değerli kızına geçmiş olsun dileklerimizle, Allah’dan acil şifalar dileriz, dedi.
HABER : ULKER PİRİYEVA
Tema Tasarım |