TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Eğitim, Gündem 23 Kasım 2019

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Genel Başkanı İsmail Akgün Gazetemize yaptığı açıklamada MEYAD olarak Ankara/Çubuk/Cumhuriyet İlkokulu…

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) olarak Ankara/Çubuk/Cumhuriyet İlkokulunun daeti üzerine eğitici bir etkinlik düzenledi.

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Genel Başkanı İsmail Akgün Gazetemize yaptığı açıklamada MEYAD olarak Ankara/Çubuk/Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Sn. Ali Bodur Bey’in daveti üzerine 19 Kasım 2019 tarihinde muhteşem bir eğitim gerçekleştirdik.

Eğitim Cumhuriyet İlkokulu Konferans salonunda yapıldı;
Eğitime İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Çubuk İlköğretim Okulu , Şehit Emre Tunca  İlkokulu, Bekir Yılmaz Ortaokulu, Süleyman Şah İlköğretim Okulu, Türk Telekom İlköğretim Okulu ile ev sahibi Cumhuriyet İlkokulu öğretmen ve idaricileri olmak üzere 200’ün üzerinde öğretmen katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunduktan sonra açılış konuşması ev sahibi okul müdürü Sn. Ali Bodur tarafından yapıldı. Ali odur konuşmasında “18-22 Kasım tarihleri arasında meslaktaşlarımızla birlikte daha kaliteli hizmet vermek, çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak için kendimizi güncellemek ve geliştirmek zorundayız, dedi.
Konuşmasına, Ayrıca okullar, isyerlerimiz. Meslektaşlarımıza  güvenli ve mutlu bir şekilde hizmet etmek istiyoruz, diyerek devam eden Ali odur konuşmasının devamında;

Günümüz çalışma hayatının vebası olan MOBBİNG’ten kurtulmak da gerekiyor. Davetimizi kırmayıp gelen Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Mobing Eğitimi Şu Başlıklarda Verildi:
1. Dr. Mehmet Bozkuş
MEYAD Denetleme Kurulu Üyesi
“Modern Yönetim Teknikleri, İletişim ve Beden Dili”
2. Prof. Dr. Ertuğrul Yaman
MEYAD Yönetim Kurulu Üyesi
“Eğitimde Paydaşlarla İletişim”
3. İsmail Akgün
MEYAD Genel Başkanı
“İşyerinde Psikolojik Taciz/MOBBİNG
Plaket takdimi ile eğitim sona erdi.
Eğitimde dikkat çeken ve bizleri çok mutlu eden bir tabloyu da hep birlikte gördük.
1. Eğitim Bir-Sen temsilcisi, Türk Eğitim-Sen temsilcisi ve Eğitim-Sen temsilcisi de katıldılar.
2. Eğitim sonuna kadar memnuniyetle takip edildi.
3. Eğitim sonunda düzenlenen “eğitim memnuniyet anketi”nde %95’in üzerinde memnun olunması bizleri ve ev sahibi okul müdürü Sn. Ali Bodur Bey’i çok mutlu etmiştir.

 

“Toplumsal Bilinçlenme, Toplumsal Uzlaşı ve Çalışma Hayatına Katkı İçin Çalışıyoruz.”dedi.
www.mobbingdernegi.org.tr

 

HABER: ADNAN FİŞENK

      

Tema Tasarım |