TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 23 Aralık 2018

Mustafa Denizli’den Şampiyonluk Sözleri

Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin en golcü takımı olan Kasımpaşa’da teknik direktör Mustafa Denizli, 4-1 kazandıkları…

Kasımpaşa'nın başarılı çalıştırıcı Mustafa Denizli maç sonrasında değerlendirme yaptı ve "Mustafa Denizli, şampiyon yap bizi" tezahüratlarına yanıt verdi. Denizli, "28-29. haftaya bu tabloyla girersek şampiyon oluruz" ifadelerini kullandı

Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin en golcü takımı olan Kasımpaşa’da teknik direktör Mustafa Denizli, 4-1 kazandıkları Beşiktaş maçının ardından şunları söyledi:

“Bu tablo anormal bir tablo değil. Bu takım futboldan keyif almalı, seyrederken keyif almalı, ben kulübede keyif almalı ve gurur duymalıyım. Tüm bunları gerçekleştirdim. Sadece penaltıları gole çevirsek bugün liderdik, önümüzde böyle de bir tablo var. İyi bir takımız, birbirini tamamlayan bir ekibiz. Orta sahadaki isimlerin gol atması, bizim için sevindirici.”

Şampiyonlar Ligi adaylarından birine 4 gol atmak, direkten dönen toplar var… İzleyenler bizim maçlarımızda ortalama 4 gol seyrediyor. Daha iyisi olur mu? Devre arasında bütün bunları değerlendireceğiz. Her şeyiyle keyifli bir maçtı, futbolcularımın her maçta bu arzuları var ancak bugün skora dönüştü. İzleyenler kaybettiğimiz maçlarda da bunun farkında olacaktır. Gol yemekten korkmuyoruz, bizim arzumuz yediğimizden fazlasını atmak.”

“Bugün benim hesaplarımdan 3-4 puan gerideyiz. Göreve başladığımızda bir hedef koymuştuk: Kasımpaşa’yı tarihinde ilk kez Avrupa’ya çıkarmak. Bu hedefimizden asla vazgeçmeyiz. Yarın ne olur bilemem ama bugün ikinci sıradayız. Çok fazla bir şey değişmez. 28 – 29. haftaya böyle bir tabloyla girersek şampiyon oluruz.”

medyaspot

Tema Tasarım |