TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 25 Ocak 2019

Pakistan’ın birinci sınıf deri

İSTANBUL, 24 Ocak 2019: Pakistan’ın önde gelen deri üreticileri İstanbul Kongre Merkezi’nde 24-26 Ocak’ta düzenlenecek olan “LeShow…

Pakistan’ın birinci sınıf deri ürünleri Istanbul'daki önde gelen ticaret fuarında sergilendi

İSTANBUL, 24 Ocak 2019: Pakistan’ın önde gelen deri üreticileri İstanbul Kongre Merkezi’nde 24-26 Ocak’ta düzenlenecek olan “LeShow Istanbul’a” katılıyor.  LeShow 21 yıllık bir geçmişi olan en prestijli uluslararası deri ve moda sergisidir ve ilk kez şu andaki fuar Moskova dışında gerçekleşiyor.

 

Pakistan’dan deri giysiler, el çantaları ve ilgili aksesuarları temsil eden yirmi ünlü firma Gelişen Pakistan temasıyla Pakistan Ülke Stantında ürünlerini sergiliyor.  Pakistan Stantı Pakistan Ticareti Geliştirme Yetkili Makamı ile Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu yakın işbirliğiyle kurulmuştur.  Pakistan Stantı ilk defa Gelişen Pakistan temalı “Deriden Kahve Odası” ile karakterize edilmiştir ve ticaret için gelen ziyaretçilere özel olarak geleneksel Pakistan Çayı ve atıştırmalık yiyecekler verilmiştir ve Pakistan müzikleri çalınmıştır.   

 

LeShow sadece Türk pazarına değil ama aynı zamanda bitişik bölgelerdeki Rusya’ya, Doğu Avrupa ve Orta Asya devletlerine de hizmet etmektedir. Bu bölgelerdeki belirgin sayıdaki ticari ziyaretçi açılış gününe katılmıştır. 

 

Ümit edilmektedir ki, Pakistan şirketleri profesyonel alıcılarına en son deri ve moda ürünlerini sunarak dünyanın en çok büyüyen deri ve moda sektörü pazarlarıyla bağlantılar yaratmak amacını taşıyan LeShow Istanbul’dan en iyi şekilde faydalanacaktır.

HABER : ADNAN FİŞENK

For English version, please click on the link https://goo.gl/gSW2iN

Abdul Akbar | First Secretary (Press) | Embassy of Pakistan
37 Iran Caddesi.GOP, Ankara, Turkey | Tel: +90 (312) 4270243, Fax: 4670337

Follow us on FacebookTwitterYouTubeBlogger

Tüm ekleri zip dosyası olarak indir

 • 1 Pakistan Pavilion during LeShow Istanbul on 24 January.jpeg
  307.8kB
 • 4 Pakistan Pavilion.jpeg
  217.4kB
 • 2 Visitors showing keen interest in Pakistan leather products during LeShow Istanbul.jpeg
  217.4kB
 • 3 Pakistan stalls at LeShow Istanbul attracted large number of visitors.jpeg
  250.7kB
Tema Tasarım |