TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sağlık 28 Mart 2019

Pakistan’ın en modern cerrahi

İSTANBUL, 28 Mart 2019: Pakistan’dan altı önde gelen cerrahi alet imalatçısı ve ihracatçısı İstanbul’da 28-30 Mart 2019’da…

Pakistan'ın en modern cerrahi ürün ihracatçıları Expomed Avrasya'ya katılıyor

İSTANBUL, 28 Mart 2019: Pakistan’dan altı önde gelen cerrahi alet imalatçısı ve ihracatçısı İstanbul’da 28-30 Mart 2019’da İstanbul’da düzenlenen bölgenin ünlü sağlık bakımı sektörü fuarı “Expomed Eurasia” fuarına katılıyor.   

 

Türkiye Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine ALP Meşe önde gelen endüstri profesyonelleri ve sağlık bakımı sektörü dernekleriyle beraber fuarın açılışını yaptı.  

 

Pakistan Ticareti Geliştirme Makamı (TDAP) ve İstanbul’daki Pakistan Başkonsolosluğu Gelişen Pakistan teması altında Pakistan ürünlerinin sergilendiği yerel olarak düzenlenmiş bir Pakistan Stantı kurdular.  Pakistan ABD’nin, AB’nin ve diğer birçok ülkenin yüksek gelirli pazarlarına ihraç edilen cerrahi ürünler için özel becerilere ve örnek bir geçmişe sahip olmanın keyfini çıkarıyor ve 2018’de 325 milyon Dolardan fazla gelir elde etmiştir.  Pakistan’ın Türkiye’ye cerrahi alet ihracatı son üç yıl için 6 milyon dolar civarındadır ama Türkiye’de artan talep göz önüne alındığında çok büyük bir potansiyel mevcuttur.   

 

Pakistan şirketleri tarafından fuarda gösterilen en uygun fiyatlardaki belirgin ürün dizisinden dolayı, daha fazla müstakbel müşterinin Pakistan’ın en modern cerrahi aletler pazarından faydalanma şansı elde etmesi beklenmektedir.  

 

Expomed Eurasia bu üç günlük olaya 35.000’den fazla yerel ve yabancı profesyonelin/ticari ziyaretçinin katılmasını beklemektedir.  45 ülkeden 1,100’ün üzerinde şirket/marka bu yıl fuara katılmaktadır.  Expomed Eurasia sağlık bakımı sektöründeki en son teknolojiler, Ar-Ge ve son model yenilikler için birincil platformdur.


HABER :  ADNAN FİŞENK

For English version, please visit https://goo.gl/bpZTV3

Abdul Akbar | First Secretary (Press) | Embassy of Pakistan
37 Iran Caddesi.GOP, Ankara, Turkey | Tel: +90 (312) 4270243, Fax: 4670337

Follow us on FacebookTwitterYouTubeBlogger

Tüm ekleri zip dosyası olarak indir

  • 1. Pakistan Pavilion During Expomed in Istanbuljpeg.jpeg
    319.6kB
  • 2 Pakistan Pavalion during Expomed Istanbul setup by TDAP.jpeg
    239kB

İlginizi çekebilir

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

Tema Tasarım |