TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 30 Mart 2019

Sahte Mehdi’den Müge Anlı’ya Tehdit

  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esrarengiz bir olayın sırrı çözülüyor. İstanbul Silivri’de…

Müge Anlı'dan canlı yayında hodri meydan! "Gel sen gör bakalım üç harfli mi dört harfli mi"

 

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esrarengiz bir olayın sırrı çözülüyor. İstanbul Silivri’de define bulmak için kazıkları 120 metrelik tünelde kaybolan iki defineci Enes Uçkan ve Cemal Gülgör’den 17 gündür haber alınamıyor. Dün Müge Anlı’nın canlı yayına insanlara kazı çalışmasını, “Ben Mehdiyim, Güçlerim var. Hazineleri görüyorum” diyerek dini istismar ile kandıran Nur Mehmet Pehlivan, salı günkü programda Müge Anlı’yı benim cinlerim var diye tehdit etmişti.Dün canlı yayına bağlanan Nur Mehmet Pehlivan’a Müge Anlı hesap sordu. Nur Ahmet Pehlivan’ın yaptığı açıklamalar ise Müge Anlı dahil herkesi çileden çıkarttı.

Müge Anlı’dan canlı yayında hodri meydan! “Gel sen gör bakalım üç harfli mi dört harfli mi” – Sayfa 2
Kendisini Mehdi olarak tanıtan Nur Mehmet Pehlivan isimli şahıs, kaybolan Enes Uçkan ve Cemal Gülgör ile ilgili kan donduran açıklamalarda bulundu. Pehlivan, “Definenin olduğu kapıyı açmak için patlattıktan sonra Enes ve Cemal içeri girdi. Daha sonra ben de geldiğimde Enes ve Cemal’i yerde baygın yatarken gördüm. Yüzlerine su döktüm. Daha sonra soğan ve sarımsak sürdüm. Yanlarına da gaz maskesi bırakıp çıktım. Ertesi gün tünele girdiğimde ikisi de yoktu. 300 sikkelerimi çaldılar. Onları bulun” diyerek hem acılı aileyi hem de izleyenleri çileden çıkardı.

Müge Anlı’dan canlı yayında hodri meydan! “Gel sen gör bakalım üç harfli mi dört harfli mi” – Sayfa 3
Bunları söylemek ile de yetinmeyen defineci Nuh Mehmet Pehlivan Müge Anlı’ya “Müge hanım sizle beraber televizyona çıkanlar benim suçsuz olduğumu öğrendiğiniz zaman özür dileyeceksiniz. Ben suçsuzum artı mağdurum. Şuan herkes bir şey çıkıp atabilir ama özür dileyeceksiniz çünkü ben suçsuzum.” diyerek herkesi şoke etti.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın.

medyaspot
Tema Tasarım |