TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 3 Şubat 2019

Survivor’da Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2019’da oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Türkiye takımı ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanarak ilk haftayı kayıpsız…

Survivor’da dokunulmazlık oyunları ardından ilk ada konseyinde yapılan oylama ile ilk eleme adayları belli oldu.

Survivor 2019’da oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Türkiye takımı ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanarak ilk haftayı kayıpsız atlamak için mücadele etti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Acun: Bugün ikinci dokunulmazlık oyunu için zorlu bir parkurda yarışacaksınız. Hakan sana soralım. Yüzüne bir şey sürmüşsün?
Hakan: Hikmet ağabey sürdü. Güzel gözüksün diye sürdü ama kendi buraya gelmeden önce silmiş kendi yüzündeki boyayı, bende kalmış silmeyi unuttum. Buraya kadar geldik almadan dönmek olmaz. Kendi özeleştirimi yapacaksam da buraya gelmeden önce çok yemek yemişim. Bu durum beni bayağı bir yavaşlattı.
Acun: Kilonu mu fazla buldun?
Hakan: Evet. Fazla buldum.
Acun: Hikmet sana soralım salı çekişin önemliydi dün ama takım olarak da iyi bir başarı elde ettiniz.
Hikmet: Takım olarak çok iyiyiz zaten. Ben de elimden geldiği kadar parkurlarda mücadele ediyorum. Dün bana parkur bile dayanmadı, Yunanlar nasıl dayansın. Bugün ikinci dokunulmazlığı da alacağız.
Büşra – Kader / Ria – Ioulieta: Yunanistan takımı kazandı.
Oyunun 9-7 ‘ye gelmesinin ardından mücadele “best of”a kaldı. İki takım da en iyi iki erkek ve en iyi kadın yarışmacıyı seçerek yarışmak için parkura gönderdi.
Sude – Ecem / Dimitra – Afroditi: Yunanistan takımı kazandı.
Yusuf – Hikmet / Tony – Kyriakos: Türkiye takımı kazandı.
Türkiye 10 – Yunanistan: 8
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu Türkiye kazandı.
                               

SURVİVOR’DA ŞANSIZ SAKATLIK
Survivor Türkiye-Yunanistan ikinci bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda Ioulieta ile birlikte mücadele eden Ria, parkur sonunda sakatlık yaşadı…
 SURVİVOR’DA ELENME ADAYLARI
Ada konseyinde gerçekleştirilen oylama sonucu takım arkadaşları tarafında adı yazılan Ioulieta 7 oy ile ilk elenme adayı oldu.
Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan Ria ikinci elenme adayı olarak Spyros’un adını söyledi.
Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan bir diğer isim Stavratis ise elenme adayı olarak Demi’nin adını söyledi.
Böylece ilk haftanın elenme adayları; Ioulieta, Spyros ve Demi oldu.
YUNANİSTAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU
KADINLARDA: Ria kazandı. Afroditi finalde kaybetti.
ERKEKLERDE: Stavratis kazandı. Kyriakso finalde kaybetti.
ADA KONSEYİ’NDE NELER KONUŞULDU?
Acun: Survivor 2019’un ilk ada konseyinde yeni bir lokasyondayız. Hayırlı olsun diyoruz iki takım için de. İki takım da çok iyi başladı Survivor’a… Hakan seninle başlayalım, neler söylemek istersin?
Hakan: Burda milli bir mücadele olduğu için herkes terinin son damlasına kadar savaşıyor. Motivasyonumuz şu an çok yüksek bütün oyunları kazandığımız için. Kendi adıma konuşurken hatalarımdan ders çıkararak daha iyi olacağım.
Acun: Dimitri ile ilgili kötü bir haber aldık. Doktorlar devam edemeyeceğini söylüyorlar. Eğer son dakika bir değişiklik olmazsa maalesef Dimitri yarışmaya devam edemeyecek. Yedek yarışmacılarımız var ve hepsi hazır bu kişiler de önümüzdeki günlerde takıma dahil olacak.
Acun: Hikmet oyunlarda ağırlığı koydun, hem de parkura koydun. Kırdın parkuru, tebrik ediyorum.
Hikmet: Rakiplerimiz gerçekten çok güçlüler, hepsi biribirinden ayrı özelliklere sahip kişiler güçlüler ama biz takım olarak onlardan daha iyi olduğumuz gösterdik.
Acun: Şartlar mı zorladı sizi, moraliniz sanki düşün olduğunu görüyorum? Açlık başladı mı?
Bora: Söylediğiniz gibi Survivor bu yıl gerçekten çok zor. Puzzle’larda Yunanistan takımında çok daha becerikli ve iyidik. Son atışlarımız da çok daha iyidi ama onlara sonsuz bir saygı duyduğumu söyleyebilirim.
Acun: Puzzle’da çok daha çabuk muydunuz? Emin misin bu konuda?
Bora: Seninle iddiaya girmek istemiyorum ağabey.
 Acun: Yunanistan takımına dönmek istiyorum. Mağlubiyete isyan eder bir hava görüyorum sende. Neler söylemek istersin Afroditti bu iki gün için?
Afroditti: Ben buna isyan olarak değil mücadelecilik olarak bakıyorum. Hayatım boyunca mücadeleyici oldum. Spor hayatımda da böyledi. Mücadele spor hayatımda olduğu gibi burda da devam edeceğim.
medyaspot

Tema Tasarım |