TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 2 Şubat 2019

Survivor’da Türkiye-Yunanistan Heyecanı

Survivor Türkiye-Yunanistan’da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler. ÖDÜL…

Survivor Türkiye - Yunanistan bu akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Türkiye ve Yunanistan ekibi ödül ve dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti.

Survivor Türkiye-Yunanistan’da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler.

ÖDÜL OYUNU

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında ödül oyununda her iki takım denizde bulunan sala koştu. Her iki takım tamamen sala ulaşmaya çalıştı. Sonrasında denizde bulunan salı karaya çekmek için mücadele ettiler. Salı karaya getiren ilk takım Türkiye oldu.

Daha sonra sepete top atma oyunu oynandı. Türkiye 12, Yunanistan 9 topu sepete attı.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye-Yunanistan’da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler.

Kazanan takım Türkiye oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftada iki kez oynanacak olan dokunulmazlık oyunlarından ilki bu akşam oynandı ve iki takım yarışmacıları da oldukça çetin bir mücadele sergiledi. Kondisyon ve güç gerektiren parkurda bu akşam Türkiye takımı yarışmacıları daha başarılıydı ve bir adım önde parkurları tamamladı. Oynanan oyunların ardından ilk dokunulmazlık oyununu Türkiye kazandı.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Papa Francis Fena Kızdı

Papa Francis Fena Kızdı

Tema Tasarım |