TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Magazin 24 Ocak 2019

Tarkan’dan Ayşen Gruda Mesajı

TARKAN Bir yıldız daha kaydı ): Başımız sağ olsun.Her zaman sevgiyle anacağımız ve hiç unutmayacağımız Ayşen Gruda…

Sanatçı Ayşen Gruda'nın vefatı ünlü isimleri yasa boğdu. Usta oyuncunun ardından dostları acılarını şu sözlerle dile getirdi.

TARKAN
Bir yıldız daha kaydı ): Başımız sağ olsun.Her zaman sevgiyle anacağımız ve hiç unutmayacağımız Ayşen Gruda nurlar içinde yatsın.Bizim en güzel akrabamız olmayı başarmış bir Usta… Memleket tarihine atılmış güler yüzlü, büyük bir imza. Hepimizin başı sağolsun

MÜJDAT GEZEN
1963’te Muammer Karaca Tiyatrosu’nda beraber oynamaya başladık. Arkasından 5 filmde birlikte olduk. Sahneye koyduğum oyunların pek çoğunda Ayşen vardı. 2 sene önce benim tiyatromda karşılıklı oynadık. Çok değerliydi benim için. En son evvelsi gün konuştuğumda doktorlar artık hazır olmamız gerektiğini söylemişlerdi.

Onunla geçen yıl konuştum. Hastalığı da geçen yıl başlamıştı. Bunun dile getirilmesini istemiyordu. Keşke hayatta olsa da karşılıklı oynasak. Ayşen çok büyük, çok değişik bir oyuncuydu. Rolünü çok sağlam çalışırdı. Provaya giderken bir gün önce evine gider, ertesi gün ‘şunu buldum, bunu buldum’ derdi. Müthiş bir yaratıcılıktı kimsede yaşamadığım. Ayşen’i sevenlerin, tüm tiyatroseverlerin başı sağ olsun

YILMAZ ERDOĞAN
Bizim en güzel akrabamız olmayı başarmış bir Usta… Memleket tarihine atılmış güler yüzlü, büyük bir imza. Hepimizin başı sağolsun.

NEVRA SEREZLİ
Şu anda televizyonlarda gördüm ve şoka girdim. İnanamıyorum, canım arkadaşım. Çok şeyler yaşadık, turnelere gittik oyunlar oynadık. Birbirimizle dertlerimizi paylaştık. Son oyununda da sahnede dimdik duruyordu, hali yoktu ama bütün insanlar ona hayranlıkla bakıyordu. Oturduğu yerden bile muhteşem performans gösterdi.

ALİ SUNAL
Canım acıyor… Ne yazacağımı bilemiyorum. Ayşen ablam, canım kıymetlim. Hayran olduğum, benim yaramaz çocuk ablam, mekanın cennet olsun.

FATMA GİRİK
Türkiye’nin başı sağolsun. Biraz önce söylediğiniz gibi teker teker kayboluyoruz. Daha güzel bir yere mi gidiyoruz bilmiyorum ama azalıyoruz. Yerine birileri geliyor ama kimse kimsenin yerini tutamaz. Sadece sinemanın değil, tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Ayşen Gruda başkaydı. Bir sürü kabiliyetli insan vardır. Kimse kimsenin yerini tutamaz. İş aşkı da , sinema disiplini de bir aradaydı. Komple bir sanatçıydı.

medyaspot

İlginizi çekebilir

52 bin 303 Test 1458 Yeni Vaka

52 bin 303 Test 1458 Yeni Vaka

Tema Tasarım |