TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, TBMM Haberi 15 Ocak 2019

TBMM’de Danışmanların Yer Kapma Kuyruğu

  Siyasi parti liderleri, Salı günleri Türkiye Büyük Miilet Meclisi’ndeki grup toplantılarında gündeme ilişkin birtakım konuşmalar gerçekleştiriyor.AKP’nin…

Tüm partilerin her salı rutin olarak düzenlediği grup toplantılarında bir ayrıntı dikkat çekti. Milletvekili danışmanları erken saatte gelerek, AKP'nin grup toplantısı için Milletvekillerine veya Bakanlara yer tutmak için salon kapısında bekledi.

 

Siyasi parti liderleri, Salı günleri Türkiye Büyük Miilet Meclisi’ndeki grup toplantılarında gündeme ilişkin birtakım konuşmalar gerçekleştiriyor.AKP’nin grup toplantısı öncesinde paylaşılan bir fotoğrafta ise, TBMM’de uzun kuyrukların oluştuğu görüldü.

Milletvekilleri danışmanlarının, erken saatte gelerek, AKP’nin grup toplantısı için Milletvekillerine veya Bakanlara yer tutmak için salon kapısının açılmasını beklemeleri dikkat çekti.

Sputnik Ankara Temsilcisi Yurdagül Şimşek, AKP’nin grup toplantısı konuşması öncesi, TBMM’de oluşan kuyruğun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yurdagül Şimşek, paylaşımına, “TBMM kulisindeki bu uzuuunnn kuyruk 11.45’de başlaması öngörülen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı AK Parti Grup toplantısı için. Danışmanlar erken saatte gelip grup toplantısında milletvekilli ya da bakanlara yer tutmak için salon kapısının açılmasını bekliyor”notunu düştü…İşte Yurdagül Şimşek’in o paylaşımı:
yurdakul.png

medyaspot
Tema Tasarım |