TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Dünya, Gündem 14 Aralık 2020

Trump ABD Tarihinin En Kötüsü Seçildi

Trump ABD Tarihinin En Kötüsü Seçildi Trump ABD Tarihinin En Kötüsü Seçildi Fox News’in 6-9 Aralık tarihleri…

Fox News'in 6-9 Aralık tarihleri arasında ABD Başkanlık seçimlerine ilişkin gerçekleştirdiği anketinde, katılımcıların yüzde 42'si Trump'ın en kötü ABD Başkanlarından biri olarak tarihe geçeceğini söyledi.

Trump ABD Tarihinin En Kötüsü Seçildi

Trump ABD Tarihinin En Kötüsü Seçildi

Fox News’in 6-9 Aralık tarihleri arasında ABD Başkanlık seçimlerine ilişkin gerçekleştirdiği anketinde, katılımcıların yüzde 42’si Trump’ın en kötü ABD Başkanlarından biri olarak tarihe geçeceğini söyledi.

14.12.2020 – 09:20

Fox News tarafından gerçekleştirilen anket sonucuna göre, ABD Başkanı Donald Trump tarihteki en kötü ABD başkanlarından biri olarak hatırlanacak.

Fox News’in gerçekleştirdiği ankette 1007 kişiye seçimlere ilişkin sorular yöneltildi. Katılımcıların yüzde 42’si Trump’ın en kötü ABD başkanlarından biri olarak tarihe geçeceğini söyledi. Katılımcıların yalnızca yüzde 22’si Trump’ın mükemmel bir başkan olduğu belirtti.

6-9 Aralık tarihleri arasında ankete katılanların yüzde 50’sinden fazlası seçimlerde hile olmadığını söyledi.

Ankete katılanların yüzde 55’i de ülkenin 4 yıl öncesine göre daha kötü bir durumda olduğunu ifade etti. Ayrıca katılımcıların yüzde 56’sı da Trump’ın seçimlerde hile olduğunu söylemesinin demokrasiye zarar verdiğini düşünüyor.

medyaspot

İlginizi çekebilir

AB Ülkelerinden Libya Kararı

AB Ülkelerinden Libya Kararı

Tema Tasarım |