TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Spor 1 Nisan 2020

UEFA Açıkladı: Tüm Maçlar Askıda

UEFA, 55 ülke futbol federasyonları ile telekonferans yöntemi ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Yapılan toplantı sonrasında corona virüsü…

UEFA, Haziran ayında oynanması planlanan UERO 2020 play-off maçlarının ertelenmesinin ardından Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının da ikinci bir karara kadar askıya alındığını duyurdu. Açıklamada, "UEFA'ya bağlı tüm organizasyonlar, hazırlık maçları da dahil olmak üzere, bir sonraki bildirime kadar ertelenmiştir" denildi. Bu kararla İstanbul'da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali de ertelenmiş oldu.Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını, futbolu da vurmaya devam ediyor.

UEFA, 55 ülke futbol federasyonları ile telekonferans yöntemi ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Yapılan toplantı sonrasında corona virüsü salgını sebebiyle bir takım kararlar alındığı belirtildi.

UEFA’dan yapılan açıklamada; Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve hazırlık maçlarının ikinci bir karara kadar ertelendiği duyurulurken, 2020-2021 sezonu için belirlenen finansal fair-play yükümlülüklerinin de askıya alındığı ifade edildi.

medyaspot

Tema Tasarım |