TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Sağlık 29 Mart 2020

Umreden Dönenlerin Tahliyesine Erteleme

Yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Suudi Arabistan’dan dönen ve 15 Mart’ta Ankara’da Kredi Yurtlar Kurumu…

Gölbaşı Yerleşkesi'nde karantinaya alınanların bugün tahliye edilmeleri planlanıyordu. Sağlık taramalarının devam etmesi gerekçesiyle tahliye işlemlerinin daha sonra yapılmasına karar verildi.

Yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Suudi Arabistan’dan dönen ve 15 Mart’ta Ankara’da Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Gölbaşı Yerleşkesi’nde karantinaya alınan vatandaşların, bugün yapılması planlanan tahliye işlemleri, sağlık taramalarının devam etmesi nedeniyle ertelendi.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde karantina uygulanan bölgedeki çalışmalar sırasında geniş güvenlik önlemleri alındı.

Gölbaşı Belediyesi ekipleri tarafından yurtların bulunduğu alana giren araçlar dezenfekte edildi.Umreden döndükten sonra karantinaya alınanların sağlık taramalarının devam etmesi nedeniyle tahliye işlemlerinin daha sonra yapılmasına karar verildi.Bu arada Haymana ilçesinde karantinada bulunanların da daha sonra tahliye edileceği öğrenildi.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Vaka Sayısı 13 Bin’i Aştı

Vaka Sayısı 13 Bin’i Aştı

Tema Tasarım |