TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa BELEDİYE HABERLERİ, Gündem 22 Ocak 2021

YENİ YATIRIMLARA YOL AÇILIYOR

Altındağ’da yeni yatırımların önündeki engeller bir bir kalkıyor. 1 yıl içerisinde, Altındağ’a 18 kilometre yeni yol kazandırdıklarını…

Altındağ Belediyesi, ilçeye yapılacak yeni yatırımların önünü açmak için durmaksızın çalışıyor. 2020 yılında 18 kilometre daha yeni yol açıldı.

Altındağ’da yeni yatırımların önündeki engeller bir bir kalkıyor. 1 yıl içerisinde, Altındağ’a 18 kilometre yeni yol kazandırdıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, açılan her yolun ilçeye kazandırılacak projelerin de önünü açtığını vurguladı. Başkan Balcı, “Açtığımız her yol bölgede inşa edilecek modern konutların, okulların, parkların, spor alanlarının ve daha bir çok sosyal donatının da önünü açıyor. Yeni yol açtığımız her bölge, yatırımcıların tercih ettiği merkez haline dönüşüyor. Açılan bu yolların meyvesini önümüzdeki dönemde toplayacağız” ifadelerini kullandı.

1 YILDA 18 KİLOMETRE

Altındağ’da vatandaşların trafik sorunu yaşamadan evlerine gidebilmesi ve daha fazla yatırımın hayata geçirilebilmesi için durmaksızın çalıştıklarını vurgulayan Başkan Balcı “Altındağ’da tüm çalışmalarımız planlı ve programlı… Altındağ’ın farklı noktalarında yeni yol açma çalışmalarımız devam ediyor. 1 yılda 18 kilometre yeni yol açtık, vatandaşlarımızın büyük beğenisini topladık. Parkları, yolları, tesisleri ve sosyal alanları ile örnek olacak bir Altındağ için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Haber : Adnan FİŞENK
Haber Kaynağı : Altındağ Belediyesi

Tema Tasarım |